Neváhejte nás kontaktovat +420 602 742 367

Předmět činnosti

Předmětem podnikání a zároveň i předmětem certifikace je:

  • Montáž a servis měření a regulace tepelných zdrojů - plynové kotelny, kotelny na pevná paliva, výměníkové stanice, automatizační linky, montáže, servis – záruční pozáruční,  
  • Elektroinstalační práce - domovní instalace nízkého napětí (do 1000 v).
  • Opravy a servis elektronických zařízení
  • Kontrola a dodávka detektorů plynu, měřičů tepla a ostatních měřících a regulačních prvků.

Jedná se zejména o aktivity v oblasti výroby tepla, správní činnost pří provozování energetických zdrojů, výstavba a obsluha technických zařízení budov a realizace dalších vysoce specializovaných prací v souladu s naším podnikatelským záměrem.

Cílem firmy a všech jejích zaměstnanců je poskytovat služby, které budou trvale uspokojovat požadavky našich zákazníků na území celé České republiky i v zahraničí. Proto usilujeme, aby veškeré námi realizované práce splňovaly představy a požadavky našich objednatelů, a to jak v  cenách, tak i v jejich kvalitě a termínech provádění.

Od založení firmy  v roce 1995 se nám podařilo prosadit se v náročné konkurenci a získat si dobré jméno u našich objednatelů. Dobré jméno si chceme i nadále udržet. Proto si klademe za cíl zlepšovat úroveň poskytovaných služeb za pomoci nejmodernějších znalostí, vysoce kvalifikovaného personálu,  moderního zařízení a moderních technologií pozvednout jejich technické parametry na odpovídající evropskou úroveň.

Neustále usilujeme o zvyšování kvality práce.
  

 

 

 

Josef Paďourek-MaR-Pelhřimov,  Měření a regulace, Elektroinstalace, Montáže, Servis, Projekce, Automatizace tepelných a technologických celků, Efektivní využití energií, Řídící systémy, Vizualizace, Energie